Başkan'ın Mesajı

basaks

Değerli dostlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız,

Başarı hikâyemiz, değerli büyüğümüz, babamız, çalışkan ve emektar insan Hasan Özmermer’in 1952 yılında kurduğu küçük bir pide fırını ile başladı. Uzun yıllar boyunca unlu mamuller alanında faaliyet gösterdikten ve ilklerin öncüsü olduktan sonra ekmeğin hammaddesi olan UN’un daha kalitelisini, daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla 1990’lı yılların başında aldığımız kararla 1994 yılında un fabrikasını kurduk.

Bizler çok kısa bir sürede un üretim sektöründe bir marka olmayı, inanarak, çalışarak ve ticari ahlaka bağlı kalarak gerçekleştirdik. Bizler her zaman müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğunu önemsedik. Şimdi biz; hayalleri imkânlarından çok daha büyük olan kurucumuz Hasan Özmermer’in ilk günkü inanç ve azmiyle yolumuza devam ediyoruz. Modern teknolojilere yaptığımız yatırımlarla doğaya saygılı üretimde bulunuyoruz. Kalitemizden ödün vermeden yurtiçindeki başarımızı artık yurtdışında da sürdürüyoruz. Ülkemizi ve Gaziantep’imizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Şirketimizi bugünlere taşıyan başta bizi tercih eden müşterilerimiz olmak üzere aile bireylerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize teşekkür ediyoruz. Nice büyük başarılara hep beraber imza atmamız dileğiyle hepinizi candan selamlıyorum.

Mustafa ÖZMERMER
Yönetim Kurulu Başkanı